Кредит під 0,2% Детальнiше

FAQ по кредитуванню криптовалют в «Скарбкоїн»

1. Загальні питання

- Що таке криптовалюта? Як мені завести гаманець?
Детальний та зрозумілий опис суті поняття “криптовалюта” можна знайти у Вікіпедії.

- Що це за проект Скарбкоїн? Що тут можна зробити?
Проект Скарбкоїн пропонує отримати кредит під заставу основних видів криптовалюта, сума кредиту досягає 50% від поточної ринкової вартості криптовалюта, кредит надається в гривні та в рамках законодавства України.

- Курс криптовалют не стабільний. Можна все втратити ...
Так, криптовалюта - це новий, дуже волатильний інструмент для інвестування. Саме тому ми обмежили максимальну суму кредиту до 50% від поточної вартості криптовалюти, а також створили механізм раннього попередження про зниження курсу валюти в заставі.
Ви отримаєте автоматичні e-mail повідомлення при падінні курсу на 20% і 25%. При падінні курсу на 30% і більше Ваша криптовалюта буде автоматично реалізована, а отримані кошти спрямовані на погашення заборгованості по кредиту.

- Інфляція якось впливатиме на кредитування під заставу криптовалют?
Курс валют до гривні використовується тільки при розрахунку доступної суми кредиту. Далі Позичальник усі розрахунки та погашення кредиту веде у тій валюті, в якій він взяв кредит, тобто виключно в гривні.

- Послуга нова для українському ринку кредитування. Це надійно кредитуватися під заставу криптовалюта?

Ця послуга така ж надійна, як і звичайний кредит в ломбарді. Користуючись продуктом від лідера на ринку ломбардних послуг України, Ви отримуєте сучасніший та надійний варіант криптокредиту. При цьому збереження Вашого застави гарантується повністю легальними та офіційними договірними відносинами, а також більш ніж 25-річної бездоганною репутацією компанії «Скарбниця».

- Користуватися цією послугою можуть лише Майнери?
Ні звичайно :). Послуга доступна будь-якому власнику криптовалюти, у якого є банківська карта або поточний рахунок в Україні.

- Я не вірю в біткоіни, чи можу я брати кредит під заставу альтернативних криптовалют?
Так, ми працюємо з провідними криптовалюта, які торгуються на криптовалютній біржі kraken.com. Зі списком можливих для застави криптовалюта та їх поточними курсами Ви можете ознайомитися на нашому сайті в розділі Поточні курси криптовалют.

- Навіщо така складна юридична схема? Два договори, якісь іноземні компанії. Незрозуміло і лякає. Чи не простіше все вирішити в рамках законодавства України?
На даний момент законодавство України не визначилося зі ставленням до криптовалют. Саме поняття «криптовалюта» в наших законах ніяк не визначене. Легальний спосіб захистити Ваші (тобто Позичальника) інтереси - іноземна компанія-партнер. Вона має діючі корпоративні гаманці на біржі kraken.com та виступає надійним Хранителем Вашої криптовалюти на весь період кредитування в проекті Скарбкоїн. Укладення договору з нерезидентом і переміщення криптовалюти здійснюється за межами України, що дозволяє Вам впевнено розраховувати на повернення Вашої криптовалюта після повного погашення заборгованості по кредиту.

2. Отримання кредиту

- Як мені отримати кредит?
Все дуже просто! Заходьте на головну сторінку проекту skarbcoin.com.ua, в Калькуляторі обираєте потрібну Вам суму кредиту і ту криптовалюту, під заставу якої Ви бажаєте отримати кредит та слідуєте вказівкам у оформленні заявки. В процесі реєстрації Вам будуть потрібні паспорт та ІПН (для громадян України).

- Які передбачені комісії для криптокредиту?
• Комісія за видачу кредиту в гривні не стягується (можливі комісії за зарахування коштів на карту / банківський рахунок, які стягує Ваш банк).
• Комісія за відправку криптовалюти на гаманці Скарбкоїн лежить на відправнику коштів (Позичальника), і залежить від типу гаманця, яким він користується.
• Комісія за повернення криптовалюти Позичальнику відсутня, тобто Ви отримаєте назад рівно ту суму криптовалюти, яка була зарахована на гаманець Скарбкоїн *.
• Комісія за погашення кредиту нами не стягується, але можлива комісія сторонніх організацій, в залежності від способу погашення. При погашенні кредиту через каси операційного партнера ФК «Кредитор XXI» комісія відсутня.
* Якщо криптовалюта була зарахована на гаманці Скарбкоїн, а потім виведена назад без отримання кредиту під її заставу - комісія за повернення криптовалюта лягає на Позичальника. З розмірами комісій можна ознайомитися тут.

- Яка мінімальна сума кредиту в результаті? У калькуляторі я вибираю різні криптовалюта і сума постійно змінюється.
Мінімальна сума кредиту розраховується окремо для кожної криптовалюти. Цей показник динамічно змінюється і залежить від декількох факторів, у т.ч. від руху курсів криптовалюти. При виборі криптовалюти для застави можна попередньо дізнатися суму на руки та % за користування, скориставшись калькулятором.

- Чи обов'язково брати всю доступну суму кредиту, яку мені показує калькулятор?
Ні. Після підтвердження усіх параметрів угоди та зарахування криптовалюта на гаманець Скарбкоїн, Ви побачите, в особистому кабінеті, доступну для виведення суму коштів. Там можна отримати кредит саме на ту суму, яка потрібна Вам прямо зараз. Враховуйте, що мінімальна сума кредиту розраховується окремо для кожної криптовалюта.

- Я не бачу свою криптовалюта в особистому кабінеті. Що робити?

Мережа blockchain вимагає певного часу на обробку транзакцій. Відстежити статус Вашої транзакції можна в будь-якому он-лайн трекері. Якщо Ви впевнені, що операція завершена, а криптовалюта не відображається у Вашому кабінеті - зверніться в Службу підтримки info@skarbcoin.com.ua або в он-лайн чат.

- Чому за деякими криптовалюта потрібно вказувати додаткові параметри при відправці, а не тільки ID транзакції?
Для деяких криптовалюта потрібно вказувати не тільки номер гаманця, а й додатковий параметр (memo або destination tag). На даний момент ми працюємо з наступними валютами, які це вимагають: Ripple (XRP) - memo (destination tag), Lumen (XLM) - memo (destination tag), EOS (EOS) - memo. Просимо Вас бути дуже уважними, як при відправці цих валют на гаманці Скарбкоїн, так і при реєстрації Ваших гаманців в системі, оскільки тільки при коректному введенні цих двох параметрів операція перерахування криптовалюта буде здійснена успішно.

- Я відправив (ла) Вам Ethereum / Ethereum Classic, вже пройшло більше години, а криптовалюта досі не відображається в особистому кабінеті! Що мені робити??
Мережа Ethereum передбачає випадкове стягнення комісій при перерахування криптовалюта з одного гаманця на інший. У таких випадках операція «дробиться», і одержувач бачить іншої ID транзакції, ніж відправник. Якщо Ви не бачите суму зарахованих Вами ETH / ETC в особистому кабінеті - Вам слід написати лист на info@skarbcoin.com.ua, в тілі листа вказати суму відправленої криптовалюта і ID транзакції. Або звернутися в он-лайн чат, вказавши цю інформацію.

3. Користування та погашення

- Я вчора отримав кредит, в особистому кабінеті бачу заборгованість за відсотками по якійсь дикій ставці.
Мінімальний термін, на який можна взяти кредит в проекті Скарбкоїн - 7 днів. Згідно вимог законодавства України, ми не маємо права обмежувати позичальника в погашенні кредиту достроково. Тому, при погашенні кредиту раніше ніж на 7й день застосовується підвищена процентна ставка. Для того, щоб не переплачувати - просто дочекайтеся 7го дня з моменту видачі кредиту і зможете погасити Ваш кредит за стандартною ставкою, що буде вигідніше. Детально всі умови і процентні ставки викладені в кредитному договорі

А що буде, якщо не сплатити кредит вчасно?
Ми не рекомендуємо так робити. При настанні терміну оплати ми обов'язково повідомимо Вас за допомогою електронної пошти. Але і Позичальнику слід самостійно стежити за термінами по своїх кредитах. Якщо Ви не будете виходити на зв'язок протягом кількох днів після настання терміну - ми будемо змушені закрити операцію шляхом реалізації предмета застави. Також при виникненні простроченої заборгованості застосовується підвищена процентна ставка, тому навіть оплата із запізненням несе для Позичальника додаткові витрати.

- Як мені погасити кредит?
Найпростішим способом погашення кредиту є Особистий кабінет, і його розділ «Активні договору», де Ви можете погасити кредит за допомогою Вашої банківської карти. Але при такому способі погашення додатково стягується сервісний збір. Також є можливість погасити кредит готівкою без комісії в будь-якій касі фінансової компанії «Кредитор XXI» або банківським платежем в касі будь-якого банку України (банки також можуть стягувати додаткові комісії та платежі).

- Як мені повернути свою криптовалюта після погашення кредиту?
В особистому кабінеті необхідно зареєструвати Ваш гаманець для виведення криптовалюти. Після повного погашення заборгованості по кредиту Вам буде доступна операція виведення криптовалюти на зареєстрований гаманець в закладці «Виведення коштів». Просимо Вас бути максимально уважними при реєстрації гаманця і виведення коштів, оскільки повернути криптоактиви, що відправлені не на той гаманець, неможливо!

- Чи можу я погасити кредит частково?
Так, в будь-який момент Ви можете погасити частину кредиту. Мінімальна сума для погашення - відсотки за 1 день, максимальна - повна сума заборгованості на поточний момент. При частковому погашенні кредиту його строк продовжується на ту кількість днів, за які Вами було сплачено відсотки. Якщо ж Ви погасите не лише всю заборгованість по відсоткам, а й частину тіла кредиту, то надалі відсотки будуть нараховуватись на ту суму, що залишилась не погашеною, а строк кредиту буде продовжено по початкового.

- У мене є ще питання, на які тут немає відповідей!
Зв'яжіться з нами info@skarbcoin.com.ua. Ми обов'язково Вам відповімо, а відповіді на найбільш актуальні та поширені запитання опублікуємо тут.

Дякуємо! З Вами ми з кожним днем стаємо кращими!



Вверх