Кредит під 0,2% Детальнiше

Кредит від... 10 гривень

Мінімальна сума криптокредиту тепер знижена до 10 гривень!

У межах постійного розвитку проекту Скарбкоїн, впроваджена інновація, на яку очікували багато наших користувачів. Тепер мінімальна сума кредиту залежить від типу криптовалюти і стартує від символічних 10 гривень.

“Ми хочемо, щоб максимальна кількість потенційних клієнтів змогла оцінити зручність сервісу криптокредитування, - розповів керівник відділу інновацій групи компаній “Скарбниця” Михайло Ігнатенко. - Однак, у більшості випадків, кредитування, під заставу криптовалюти, асоціюється лише з дуже великими сумами. Ми вирішили розвіяти цей міф і запропонувати усім нашим активним і потенційним клієнтам кредит на суму всього від 10 гривень”.

За словами Михайла Ігнатенка, таке нововведення дозволить поглянути на сферу криптокредитування, як на реальну альтернативу традиційним кредитами. Також багато потенційних клієнтів, за допомогою мінімальних коштів, практично нічим не ризикуючи, зможуть перевірити як працює сервіс. І при потребі, можуть звернутися за більш значними сумами.

Однак це ще не всі приємні новини від проекту Скарбкоїн. З 29 травня, мінімальна сума кредиту розраховується окремо для кожної із криптовалют. “Власники такої валюти не завжди тримають її в біткоінах, - розповів керівник відділу маркетингу групи компаній “Скарбниця” Іван Іпатов. - Ми пропонуємо своїм клієнтам кредитування під заставу десяти видів криптовалют. І для кожної із них, мінімальна сума кредиту тепер розраховуватиметься окремо. Це легко зробити за допомогою нашого онлайн-калькулятора на сайті Скарбкоїн”.

Таким чином, проект Скарбкоїн допоможе за декілька хвилин не лише оформити криптокредит від десяти гривень, а й розрахувати мінімальну суму кредиту для кожної із криптовалют.

Вверх