Кредит під 0,2% Детальнiше

Не біткоіном єдиним

Кредит від Скарбкоїн тепер можна оформити під заставу ще трьох криптовалют

Команда проекту криптокредитування Скарбкоїн завжди шукає нові способи для максимально комфортного надання кредитів своїм клієнтам. Саме тому кредит від Скарбкоїн тепер можна оформити під заставу ще трьох нових криптовалют: EOS, Gnosis, Stellar/Lumen. Таким чином, ми надаємо можливість вибирати із тринадцяти криптовалют, під заставу яких Ви можете оформити кредит.

Великий вибір

«Криптокредитування - форма небанківського оформлення кредиту, яка ще тільки набирає популярності. Тому, щоб продемонструвати гнучкість і лояльність цієї системи, дуже важливо надати клієнтам комфортний вибір із безлічі варіантів, - розповів керівник відділу інновацій групи компаній «Скарбниця» Михайло Ігнатенко. – Ще донедавна проект криптокредитування Скарбкоїн дозволяв оформити кредит під заставу однієї із десяти криптовалют. Зараз ми розширили цей перелік ще на три криптовалюти: EOS, Gnosis, Stellar/Lumen».

Надійний вибір

Надійність, стабільність і популярність - три фактори, опираючись на які, команда проекту Скарбкоїн вибирала валюти для розширення. «Інвестиції у криптовалюту EOS вважаються одними із найбільш перспективних і вигідних, - продовжив Михайло Ігнатенко. - Також важливо, що в EOS є можливість «ремонту» програм які погано функціонують і наявність бази, яка допоможе вирішувати юридичні моменти між учасниками.

Криптовалюту Gnosis справедливо можна вважати одним із найбільш привабливих проектів для інвестування. У неї досить значна капіталізація. Це дозволяє прогнозувати, що незабаром, призначена для користувача база Gnosis буде у рази більша, що спричинить зростання вартості токенів.

Щодо криптовалюти Stellar, то у неї є всі шанси для того, щоб стати провідною світовою платформою, а її перебування на 7 місці рейтингу за капіталізацією, робить цю мету ще ближчою».

Бюджетний вибір

Як і раніше, мінімальна сума кредиту залежить від типу криптовалюти і стартує від символічних 10 гривень. «Для кожної із тринадцяти криптовалют, мінімальна сума кредиту розраховується окремо. Це легко зробити за допомогою нашого онлайн-калькулятора на сайті Скарбкоїн », - пояснив Михайло Ігнатенко.

Таким чином, завдяки проекту Скарбкоін можна не лише оформити кредит під заставу однієї із тринадцяти провідних світових криптовалют, але і легко розрахувати усі витрати по кредиту на необхідну суму.

Вверх